4.75

4.75

Memnuniyet Ortalaması (Öğrenci Anket Ortalaması) 

İngilizce'nizi hızlı ve etkili biçimde ilerletin. Farklı periyotlarda ve farklı başlama tarihlerindeki kurslarımız, İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, size en uygun seçenekleri sunar. İngilizce kurslarımızın her biri, doğrudan sizin eğitim ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tasarlanmıştır.

Periyot
Başlangıç Tarihi

Bitiş Tarihi

Seviye

Haftalık Ders Yoğunluğu

Eğitim Saatleri

Toplam Ders Saati

Sertifika

KİMLER KATILABİLİR ?

İngilizce öğrenmek, İngilizce bilgisini geliştirmek isteyen tüm bireyler programımızdan yararlanabilmektedir. UKLA Seviye Tespit Sınavına katılan herkes sınav sonucuna göre uygun olan seviye grubuna yerleştirilerek dil eğitimine devam edebilmektedir. UKLAACADEMY Genel İngilizce eğitiminde tüm dünyada kabul gören bir uygulama olan 6 seviye uygulamasını benimsemiştir. Bu uygulama Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine uyumlanmış içerikle sunulmaktadır.

PROGRAMIN AMACI

Seviyenize uygun grammer, özel beceri; okuma, yazma, dinleme, konuşma ve kelime gelişimini eş zamanlı bir şekilde sağlamak
İyi bir alt yapı vermek
Dil öğrenme süreci konusunda bilgilendirmek
Bireysel öğrenme strateji gelişimine yardımcı olmak
Rehberlik etmek
Kullanılan teknik ve materyeller
Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller tüm öğrenme stillerine hitap edecek şekilde tasarlanmış ve tüm sınıflar için teknolojik alt yapıyla desteklenmiştir.