logo-black


DUYURU


Değerli Velilerimiz ve Sevgili UKLAACADEMY Öğrencileri;

13 mart tarihinde yayımlanan ve 16 mart tarihinden başlamak üzere okulların kapanması kararı itibariyle; öncelikle 14 mart tarihi dahil olmak üzere tüm eğitimlere ileri bir tarihte devam etmek üzere ara verdiğimizi bildirmiştik. Bu süreçte de olabildiğince sizlerle iletişim halinde olmaya çalıştık.

Fakat bu içerisinde bulunduğumuz durum, öncesinde muhtemel etkileri kestirilemeyecek bir salgın vakasıdır. Bizler UKLAACADEMY olarak olabildiğince öngörülü davranmaya çalışarak; daha virüs ülkemizde görülmeye başlamadan önce dezenfeksiyon işlemlerine başlamıştık ve gerekli uyarıları paylaşmıştık. Sonrasında ise okulların tatil edilme kararıyla birlikte, eğitimlerinize daha fazla ara vermemeniz için yoğun bir hazırlık sürecine başladık.

Başlamış olduğunuz eğitim organizasyonunu UKLAACADEMY dil eğitimi kalite standartlarını koruyarak online ortamda modellemeye çalıştık. Bu canlı ve online eğitimi tasarlarken amacımızın, var olan şartlar altında öğrenme kaybı yaşamadan gelişiminize devam etmenizi sağlamak olduğunu lütfen unutmayınız.

Bu yeni eğitim döneminde, UKLAACADEMY eğitmenleri, idari kadrosu ve yöneticileri sizlere yardımcı olmak için hazır olacaklar. Gerekli iletişim bilgilerini süreç içerisinde farklı noktalarda görebilecek ve bizlere ulaşabileceksiniz. Organizasyon, eğitim içerikleri ve teknolojik hazırlıklarımızı olabildiğince sizlerin en üst seviyede verim alabilmesi için tamamladık.

Sizlerin de bu yeniliklerden en etkin ve kolay şekilde yararlanabilmesi adına aşağıda linkleri bulunan rehberleri hazırladık.

Yeni eğitim döneminizde, sürekli iyileştirme yapabilmemiz için, özellikle ilk hafta sizlerle daha sık iletişimde olmayı ve sizlerin geri bildirimleriyle işbirliğimizi sürdürmeyi umuyoruz. Bunun için de Whatsapp gruplarında yer alarak destek sunacağız ve zaman zaman da sınıflarınıza online misafir olacağız.

Birçok unsuru göz önünde tutmaya çalıştıysak da; aracımızın teknoloji olduğunu ve özellikle ilk 2 günün adaptasyonunuz ve yeni araçların kullanımına alışabilmeniz açısından çok önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Eğitim ile ilgili sorularınız için; Eğitim Bölüm Başkan Yardımcılarımıza aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

A1-A2 seviyesi eğitimleri ile ilgili ebrup@ukla.com.tr Ebru PAYASLIOĞLU KILIÇ (Bölüm Başkan Yrd.)

B1-B2 seviyesi eğitimleri ile ilgili mehtapk@ukla.com.tr Mehtap KIRAÇ (Bölüm Başkan Yrd.)

 

İdari ve organizasyon ile ilgili sorularınız için aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. 

bursa@ukla.com.tr Onur BABACAN

bursa2@ukla.com.tr Emine ULUÇINAR

pr@ukla.com.tr Çiğdem YILMAZ

gorukle@ukla.com.tr Birkan BAYRI

 

Başarılı bir eğitim dönemi olmasını dileriz. #KeepCalm&ContinueLearning

Sağlıklı, sevdiklerinizle ve evde kalın…

UKLAACADEMY online team

 

-> UKLA ZOOM ÖĞRENCİ REHBERİ

-> UKLA ORTAOKUL KUR GEÇME