4.5

4.5

Memnuniyet Ortalaması (Öğrenci Anket Ortalaması) 

Seviye ve yaşa göre gruplara ayrılarak başlayan eğitimde eğlenerek İngilizce öğrenme imkanı bulacaklardır. Eğitim programı içerisinde organize edilen eğlenceli aktiviteler, oyunlar ve şarkılar, özellikle bu yaş aralığındaki çocukların bu alana olan ilgisini ve özgüvenini arttıracaktır. Tecrübeli UKLAACADEMY eğitmenleri ile öğrencilerin İngilizceyi sevmesi hedeflenmiştir.

Çocuklar dil öğreniminde yetişkinlere kıyasla daha avantajlıdırlar ve öğrenme motivasyonları yüksektir; dolayısıyla dil öğrenimini yetişkinlerden çok daha çabuk, kolay ve “doğal” bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Çocukları yetişkinlerden ayıran en önemli faktör sadece sevdikleri, keyif aldıkları şeyleri öğrenmeyi tercih etmeleridir. Çocukların diğer tüm süreçlerde olduğu gibi yabancı dil öğreniminde de gelişim gösterebilmek için keyif almaları, aktif olmaları ve sevmeleri gerekir.


PROGRAMIN AMACI NEDİR ?

UKLAACADEMY Junior Club programı öğrencilerde dil öğrenimine karşı ilgi uyandıracak ve sevmelerini sağlayacak temel ilkelere uygun hazırlanmıştır. Çocukların okuma ve yazma gibi akademik becelerileri kazanmaya başladığı 8 yaş itibariyle başlayan Junior Club ilkokul sonuna kadarki tüm çocukların yaş, düzey ve dilsel becerilerine uygun yabancı dil içeriğine sahiptir.

Junior Club müfredatındaki İngilizce oyun oynama, bulmaca çözme, şarkı söyleme, drama yapma, hikaye anlatma, interneti egzersiz aracı olarak kullanma, resim ve posterlerden yararlanma, proje yapma ve yaptığı projeyi İngilizce konuşarak sunma gibi temel aktiviteler, çocukların yabancı dili sevmesini ve dil gelişimini hızlandırır.