4.5

4.5

Memnuniyet Ortalaması (Öğrenci Anket Ortalaması) 

Seviye ve yaşa göre gruplara ayrılarak başlayan eğitimde, bu yaş grubundaki öğrencilerin daha aktif görev aldıkları ve daha fazla konuşma imkanı bulacakları aktivitelerle dersler işlenmektedir. UKLAACADEMY Middle School Programı öğrencilerimizin okullarına destek olduğu gibi akıcı konuşmalarını da sağlamaktadır.

Devlet okullarında ilkokulda başlayan dil eğitimi ortaokulda da benzer müfredatla devam eder. Ancak bu müfredatların yoğun olması, eğitim sisteminin sınav odaklı olması ve sınıf mevcutlarının kalabalık olması İngilizce eğitiminde verimliliği düşürmektedir. Diğer bir sorun ise bu yaş grubundaki öğrencilerin ileride eğitim hayatlarına yön verebilecek nitelikteki sınavlara hazırlanmaya başlamalarıdır. Bu durum da öğrencileri İngilizce eğitiminden uzaklaştırmaktadır.

PROGRAMIN AMACI NEDİR ?

Bizler UKLAACADEMY olarak bu yaş grubuna özel programlarımızla, okullardaki eğitimlere de destek olabilecek içerikle, öğrencilerimizin İngilizce öğrenirken aynı zamanda keyif almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerin ilgisini çeken, bu yaş grubuna özel hazırlanmış Oxford – Cambridge CD-ROM destekli materyallerini kullanıyoruz.Öğrenci merkezli eğitim anlayışıyla öğrencilerimizin hayal güçlerini kullanarak yaratıcı düşünmelerini, şarkı ve interaktif egzersizlerle, oyunlar ve yarışmalarla, projelerle, sunumlarla öğrendikleri dili gerçek hayatta uyarlamarına yardımcı oluyoruz.